החתונות המטורפות בישראל

השאירו פרטים ואחזור בהקדם:

  אירוע במגזר החרדי? פנו לתקליטן הנכון!

  תקליטן חרדי ישמיע מוסיקה האהובה על המגזר החרדי. הוא יכול להופיע באירועים פרטיים, עסקיים וציבוריים המתקיימים מעת לעת. ברשותו רפרטואר המותאם לקוד התרבות החרדי אבל בנוסף, גם שירים אתניים ושירים בז'אנרים וסגנונות אחרים. כך, יכול כל לקוח לערוך לעצמו רשימת שירים מהמבחר הקיים אצלו. יוסי חן הינו דיג'יי בעל מוניטין העוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  נוכחות רבה באירוע

  תקליטן בעל כריזמה ועם נוכחות רבה אף ינחה את הערב כולל את הטקסים המרגשים. הוא מעורב לאורך כל האירוע ומנגן על קלידים וכלי נגינה אחרים, מפעיל מכונת תיפוף אלקטרונית אוטומטית ועוד. כל אלו אך מוסיפים נפח ועוצמה למוסיקה המוקלטת. כך ישודרג האירוע רבות. הוא יודע לבחור שירים לזמנים שונים. כך, רגועים לקבלת הפנים ולזמני הארוחה, שירים מיוחדים לכניסה לטקס החופה, להגעת חתן הבר מצווה לאולם לקראת נשיאת הברכה ועוד. בנוסף, מוסיקה סוחפת לריקודים. השירים המושמעים בעת הזאת יהיו בעוצמות גבוהות ויגרמו לרבים להצטרף לרחבת הריקודים וליהנות בה. המוסיקה החרדית תהיה כל הזמן ברקע ותשמור מאוד על הצביון של האירוע ואף תעצים אותו. כך הוא ייזכר היטב ולזמן ארוך בקרב המזמינים וכל אורחיהם החשובים.

  הכנות חשובות כולל בחירת שירים

  בחירת הרפרטואר חשובה מאוד. התקליטן, שהוא גם המפיק והמנהל המוסיקלי, יכול לסייע רבות בבחירת הלהיטים האהובים ואלו שלדעתו, ישדרגו את החוויה של המאזינים והצופים. הם יוסיפו רבות בכל רגע נתון. עצותיו נבונות ומגיעות ממקום של ידע וניסיון, ולכן, תתרומנה רבות. הוא מביא עימו ציוד רב ובין היתר, מיקרופונים, מערכות הגברה, גופי תאורה ועוד להעצמת החוויה.

  שירות מקיף

  יוסי חן הינו דיג'יי בעל מוניטין ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ לכל לקוח המתלבט לגבי בחירת השירים ומועדי השמעתם. בנוסף, מחירים נוחים, הקפדה על לוח זמנים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים, בין היתר, מהפקת וניהול  אירועי מוסיקה לחרדים ולדתיים לאורך השנים. ברשותו תשתית מקצועית איכותית אותה הוא ישמח להעמיד לכל לקוח חדש.

  החתונות המטורפות בישראל

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם:

   אל תקשיבו לנו – תקשיבו ללקוחות שלנו

   תשמעו מה הלקוחות שלי מספרים עליי – הלקוחות הם השגרירים שלי כל המלצה מגיעה מהלב של הזוגות שלנו

   כמה סיבות לבחור בי

   מוזיקה רמיקסים ברמה גבוהה

   דיגי יוסי חן יפיק וינגן לכבוד האירוע שלכם את המוזיקה והרמיקסים הכי חדישים ברמה הגבוהה ביותר

   שירות ברמה גבוהה

   שירות ויחס אישי חם מהווים אבן סביב בעבודתו של דיג'יי יוסי חן המבוקש. יוסי עומד לשירותכם בכל שלב ויעניק את המענה האיכותי עבור כל בקשה שלכם.

   סגנונות מגוונים לזרמים שונים

   אנו מתאימים את האווירה הסגנון המוזיקלי המועדף עליכם לזרם, למסורת ולכל העדפה ובקשה אישית שלכם. יוסי בעל ניסיון עשיר בתחום האירועים המודרני במגזר הדתי והחרדי גם יחד.

   חוויה מוזיקלית בהתאמה אישית

   זה האירוע שלכם! הרגע המיוחד בו סוף סוף אפשר לנשום לרווחה ולהתחיל בשלב חדש בחיים. אל תתפשרו על החוויה המוזיקלית שתהיה חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם ובחרו בדיג'יי יוסי חן.

   די ג'יי מבוקש בכל רחבי העולם

   דיגייי יוסי חן הדיגיי היהודי הישראלי הראשון בעולם שניגן בדובאי בבורג חליפה בעל נסיון רב באירועים וחתונות ברחבי העולם ניו יורק/ מקסיקו / רוסיה.

   מאמרים נוספים

   סוכנות שיווק דיגיטלי