החתונות המטורפות בישראל

השאירו פרטים ואחזור בהקדם:

  דתיים ומתחתנים? די ג'יי יוסי חן כאן בישבילכם!

  די ג'יי לחתונה דתית יתרום לאירוע רבות בזכות המוסיקה שהוא משמיע והמלווה אותו לכל אורכו. הוא בעל נוכחות וכריזמה ומשפיע באמצעות הליווי הצמוד. הוא ישמיע מוסיקה מתאימה על פי רשימה המוזמנת מהחוגגת ומשפחתה. אירוע תוסס כזה ייזכר היטב לאורך זמן. יוסי חן הינו דיג'יי בעל מוניטין העוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

  רפרטואר עשיר

  הדי ג'יי מתמחה בנושא וברשותו רפרטואר עשיר המכיל שירים בסגנונות וז'אנרים מובילים ומבוקשים. הוא יכול להשמיע שירים של זמרים דתיים האהובים על החוגגים. כמו כן, שירים אתניים המבוקשים באירועים מעין אלו. הוא יוצר רמיקסים באולפן המאובזר שלו ללהיטים ולשירים ידועים מהעבר וההווה. בעת האירוע הוא מנגן עם קלידים וכלי נגינה נוספים, מוסיף ברקע מכונות תופים אלקטרוניות ועוד. כל אלו מגבירים את נפח המוסיקה ואת עוצמתה. רגע מרגש במיוחד הינו הכניסה לטקס החופה. בני הזוג יבחרו את השיר הנוגע בהם מכל ואשר יעצים את חווית הטקס. המוסיקה תלווה גם לאחר סיום הטקס, בעת קבלת הפנים והארוחה. כאשר תתחיל מסיבת הריקודים היא תתעצם ותסחף אחריה את החוגגים אשר ירקדו וישמחו רבות. התקליטן ינחה היטב את הערב, יכול להיענות לבקשות מיוחדות, ובמידת היכולת, ישמיע שירים מבוקשים.

  הכנות מרובות

  ההפקה המוסיקלית חייבת להיות מתוכננת היטב. יש צורך לשבת עם התקליטן ולקבוע את רשימת השירים. הוא, כמובן, ייעץ רבות לגבי השירים, שלדעתו, יתאימו מכל ואשר יתרמו לשדרוג החוויה. ברשותו ציוד רב הכולל, מערכות הגברה, מיקרופונים רגישים, גופי תאורה וזרקורים, מחוללי עשן ואפקטים מעניינים אחרים אשר יוסיפו התרגשות, שמחה וכיף לכולם.

  שירות מסור

  יוסי חן הינו דיג'יי בעל מוניטין ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ לכל לקוח מתלבט לגבי בחירת השירים, תכנון סדר השמעתם וכדומה. בנוסף, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים, בין היתר, מהפקת וניהול  אירועי מוסיקה לדתיים, כמו גם, לרבים אחרים לאורך השנים. הוא ישרת בשמחה כל לקוח חדש.

  החתונות המטורפות בישראל

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם:

   אל תקשיבו לנו – תקשיבו ללקוחות שלנו

   תשמעו מה הלקוחות שלי מספרים עליי – הלקוחות הם השגרירים שלי כל המלצה מגיעה מהלב של הזוגות שלנו

   כמה סיבות לבחור בי

   מוזיקה רמיקסים ברמה גבוהה

   דיגי יוסי חן יפיק וינגן לכבוד האירוע שלכם את המוזיקה והרמיקסים הכי חדישים ברמה הגבוהה ביותר

   שירות ברמה גבוהה

   שירות ויחס אישי חם מהווים אבן סביב בעבודתו של דיג'יי יוסי חן המבוקש. יוסי עומד לשירותכם בכל שלב ויעניק את המענה האיכותי עבור כל בקשה שלכם.

   סגנונות מגוונים לזרמים שונים

   אנו מתאימים את האווירה הסגנון המוזיקלי המועדף עליכם לזרם, למסורת ולכל העדפה ובקשה אישית שלכם. יוסי בעל ניסיון עשיר בתחום האירועים המודרני במגזר הדתי והחרדי גם יחד.

   חוויה מוזיקלית בהתאמה אישית

   זה האירוע שלכם! הרגע המיוחד בו סוף סוף אפשר לנשום לרווחה ולהתחיל בשלב חדש בחיים. אל תתפשרו על החוויה המוזיקלית שתהיה חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם ובחרו בדיג'יי יוסי חן.

   די ג'יי מבוקש בכל רחבי העולם

   דיגייי יוסי חן הדיגיי היהודי הישראלי הראשון בעולם שניגן בדובאי בבורג חליפה בעל נסיון רב באירועים וחתונות ברחבי העולם ניו יורק/ מקסיקו / רוסיה.

   מאמרים נוספים

   איזה די ג'יי תקחו אם תתחתנו?

   חתונה דתית לאומית היא אירוע חשוב ביותר בחיי בני הזוג הנישאים. היא חייבת להיות מושקעת ומתוכננת להפליא ולכלול מוסיקה מיטבית. בחירת תקליטן מוביל ומנוסה היא צורך חשוב. הוא יכול להשמיע...

   סוכנות שיווק דיגיטלי